KORONA:

Temaside - koronavirus Nyhetsside - koronavirus

Lokalutvalgene i Senja kommune

Lokalutvalgene i Senja kommune

Representanter fra 2020–2022

Område 1: Lenvikhalvøya lokalutvalg

Leder: Martin Ness

Nestleder: Linda Ødegaard

Wenche Jakobsen

Hugo Valberg

Aurora Nilsen

Nikolai Haakseth (ung-representant)

Vararepresentanter:

Åse Hansen Indrevoll

Thorstein Jørgensen

Gunnar Fjeldstad

Silje Joakimsen

Gunnar Eide

Renate Eide

Jarle Olsen

Nikolai Haakseth (vara ung-representant)

 

 

Område 2: Finnsnes lokalutvalg

Leder: Kay Erling Ludvigsen – kay.erling.ludvigsen@senja.kommune.no

Nestleder: Silje Olsen

Liv Therese Larsen

Håvard Mikalsen

Leif Frydenlund

Rebecca Louis Dekkerhus (ung-representant)

Vararepresentanter:

Trond Kaspersen

Sylvia Friedrich

Rolf Andersen

Andrine Hillestad (vara ung-representant)

 

 

Område 3: Gibostad skolekrets lokalutvalg

Leder: Alf Elvebakk – alf@bin-gruppen.no

Nestleder: Therese Paulsen – tresse94@hotmail.com

Silje Alfredsen

Krister Jensen

Kato Fredriksen

David Solheim

Nicoline Heiberg Evenstad (ung-representant)

Vararepresentanter:

Bjørn Fredriksen

Janne Fyhn

Heidi Evanger

Robin Johannesen (vara ung-representant)

 

For å søke om penger fra Gibostad skolekrets lokalutvalgs utviklingsfond finner du retningslinjer og mal til søknadsskjema under. Søknad sendes på e-post til: jorn.aarsland@senja.kommune.no

 

Område 4 – Nord-Senja lokalutvalg

Leder: Susanne Johnsen – denlilleperle@gmail.com

Nestleder: Hugo Reiertsen – hugoreiertsen@gmail.com

Egil Johansen

Tonje Sørensen

Linda Kjosås

Sander Tøllefsen (ung-representant)

Vararepresentanter:

Frode Tøllefsen

Stina Uteng

Rune Benjaminsen

Heidi Jakobsen

Ove Strand

Avin Shikho (vara ung-representant)

 

 

Område 5 – Yttersia Senja lokalutvalg

Leder: Helga Alver – hel-alv@online.no

Nestleder: Sverre Abel – sverreabel@gmail.com

Vidkun Wilsgård

Geir Svendsen

Sarah Johanne Hansen

Mette Strøm (ung-representant)

Vararepresentanter:

Fred Flakstad

Eva Kristiansen

Helmi Wang

Trond-Kjetil Abelsen

Ole Isaksen (vara ung-representant)

 

 

Område 6: Søndre Torsken lokalutvalg

Leder: Hans-Peder Pedersen – hp-peder@online.no

Nestleder: Monica Almestad – monica.almestad@gmail.com

Leif-Einar Thomassen

Knut Børge Arnesen

Solveig Flakstad

Arnulf Andersen

Reidun Nygård Olsen (ung-representant)

Vararepresentanter:

Jørn Pedersen

Bengt Andreassen

Anne-Britt Falsen

Weronika Pedersen

Maiken Olsen (vara ung-representant)

 

 

Område 7: Sør-Senja lokalutvalg

Leder: Gunnar Torgersen

Nestleder: Margareth Edvardsen

Hilde Losvik

Katrine Pettersen

Alf Nylund

Egil Hofsøy

Mohamed Abdinasi (ung-representant)

Vararepresentanter:

Mari-Ann Grønås

Oddgeir Solbø

Jon Kristian Valvåg

Inge Jakobsen

Ann Karin Aronsen

Monika Ryvoll (vara ung-representant)

 

 

Område 8: Indre Senja lokalutvalg

Leder: Otto Jakobsen

Nestleder: Tone Edwards

Solbjørg Hind Seljenes

Geir Tony Andreassen

Frid Sørensen

Sverre Pedersen

Thomas Strøm Sørensen (ung-representant)

Vararepresentanter:

Asbjørn Leonhard Hansen

Rune Hansen Rasmussen

Maria Mathisen

Trine Lindberg

Rainer Andersen

Michel Villseth (vara ung-representant)

 

Klikk for stort bildeLokalutvalg med grunnkretser